KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222067
nr 1422 2067
Oidentifierad konstnär. Signerad Myrén, Molins fontän Kungsträdgården. Olja på pannå, 53x42, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:27:58
100 kr
150 kr
250 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm